TIP: V knize návštěv můžete sdělit Vaše názory, náměty, připomínky nebo spokojenost či nespokojenost s našimi službami apod. Děkujeme předem za Váš čas, který nám zajistí zpětnou vazbu na Vás - našeho zakazníka a jistě přispěje ke zvyšování úrovně naší firmy. Formulář najdete níže.

Kniha návštěv

Czeski obiad

Beata z Katowic 21.09.2020
Zatrzymaliśmy się w drodze z Ardspach na czeski obiad . Było bardzo smacznie gorące , świeże i nie trzeba było długo czekać .do tego dobre miejscowe piwo Karkonos.Jeśli będzie okazja na pewno skorzystam znowu

Super dovolená v soukromí

Kseničovi 10.08.2019
Maximální spokojenost se vším ... příjemný majitel , klidně prostředí , čisté , moderni a prostorné ubytování v soukromí , kvalitní jídlo i příznivé ceny v restauraci, malé zázemí venku ,jedinečná pohoda a klid v krásné přírodě. doporučujeme na 100 % všem co chtějí zažít pohodovou dovolenou.

Pochvala

Leos 02.03.2019
Perfektni obsluha i jidlo. Velice ochotny majitel. Velka poklona.

Sraz 1. - 5.8. 2018

Rostislav Kala 06.08.2018
Znovu bych rád poděkoval panu domácímu za vzorné služby, které nám s kamarády poskytoval během každoročního setkání. Po dvou letech jsme se do Janovic vrátili a udělali jsme správně. Milá a vstřícná obsluha v hospůdce, vynikající kuchyně a krásný apartmán s výhledem do malebné krajiny... Je možné si přát víc? Těžko... DĚKUJEME!!!

Skvělé

Hana Lišková 15.09.2017
Byli jsme zde nadmíru spokojení. Okolí krásné, pokoje čisté a útulné a personál velice milý a přívětivý. Všem doporučujeme. Určitě jsme tu nebyli naposled.

Kdyby byly všichni jako vy je na světě krásně

Ondra 14.07.2017
Rád bych vám sklonil poklonu za výborný a milí přístup a výborne jídlo...to už se dnes nevidí,jen tak dál,všem vřele doporučuji.

znovu se dostáváme!

Miłośnicy gór z Polski 25.10.2016
Bardzo klimatyczna restauracja z domową atmosferą. Mieliśmy przyjemność przez tydzień się tam stołować. Super miły gospodarz pomocny w doborze menu. Serwują tam bardzo smaczne obiady, wszystko świeżutkie i ładnie podane. Z pewnością tam jeszcze wrócimy na pyszne brambory, zeli i nie tylko. Malownicza miejscowość i jej piękne okolice na długo pozostaną w naszej pamięci. Pozdrowienia od Basi i Maćka wraz z dziećmi:)))

Sraz - 6.-10.8. 2016

Rostislav Kala 12.08.2016
Rád bych poděkoval panu Tyšerovi a jeho paní za vzorné a příkladné přijetí v Janovicích a za služby, které nám během pobytu poskytovali. Se svými přáteli jsme během každoročního setkání prožili pět nádherných dní v Janovicích a okolí a mohli jsme využít jak posezení v útulné restauraci s milou a ochotnou obsluhou pana vedoucího, tak vstřícného přístupu paní Tyšerové v nedalekém obchodě, kde jsme měli vše potřebné. V neposlední řadě bych rád vyzdvihl krásné ubytování v turistické základně, která nám poskytla veškeré pohodlí a komfort. Velké díky za všechno!

Velké díky a velká pochvala

Tři rodiny z Brna 31.07.2016
Byly jsme na dovolené od 9.-16.7. 2016.Děkujeme za velikou ochotu jak v obchodě ( potravin ),tak i v restauraci.Velice příjemná obsluha a jídlo domácí,ne žádné polotovary z mrazáku.Pan vedoucí nás pustil do restaurase o 15 minut dříve,protože venku pršelo. Našim dětěm půjčil hry.Nakonec jsme si hráli všichni.Moc děkujeme a budeme Vás všem doporučovat.Stále vzpomínáme a pěkné vzpomínky nevymizí.

Velké díky a velká pochvala

Kotoun Jiří 04.06.2016
Taky se připojujeme s díky a velkou pochvalou oběma manželům.Ochota,slušnost,obětavost a to v míře,která se dnes už jen tak nevidí.Moc a moc děkujeme ze vše !!! Kotounovi z Brna :-)
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

Kontakt

Josef Tyšer Janovice 342, Jívka 542 13 +420 777 040 907 josef.tyser@tiscali.cz